Brazilský keratin CoCo

Před aplikací
Před aplikací

Vyzkoušejte revoluční léčbu vlasů Brazilským Keratinem CoCo "čokoláda". Keratin s příjemnou vůní čokolády dramaticky vlasy narovnává, hydratuje, přitom je vyhlazuje a posiluje!  Tato intenzivní kůra vlasům dodá výplň ve vlasovém stvolu a zároveň posílí vrchní vlasovou strukturu. Úžasné výsledky bude poskytovat vlasům s obnovenou pružností, hebkostí a přirozeně zářivým leskem.

Výhody CoCo keratinu ocení především ženy a muži s vlnitými a nepoddajnými vlasy,  ženy které mají vlasy poškozené odbarvováním, melírováním, barvením a především velmi častým žehlením. Brazilský keratin se doporučuje aplikovat i na vlasy prodloužené, neboť tím oddálíte nákup nových vlasů na prodlužování. Brazilský keratin je určen pro všechny (vhodný od 14 let), kteří chtějí mít zdravé a vždy upravené vlasy. Úprava vlasů s aplikovaným keratinem je méně časově náročná, neboť vlasy jsou tvárnější a poddajnější. Vaše vlasy vydrží v rovném stavu i když zmoknete a méně se zacuchávají. Aplikace vydrží až 4 měsíce, ale můžete použít kdykoliv dle potřeby. Po aplikaci CoCo keratinu do Vašich vlasů se doporučuje používat přípravky pro domácí péči, CoCo keratin šampon a kondicionér. Tyto přípravky neobsahují hydroxid sodný a tudíž neurychlují vymývání Brazilského keratinu z vlasů, tím zajistíte ten nejoptimálnější výsledek.

Po aplikaci
Po aplikaci

Doporučujeme po použití Brazilského keratinu CoCo, veškeré barevné úpravy udělat těsně před aplikací CoCo keratinu, 2 týdny po aplikaci lze vlasy opět chemicky upravovat (vhodnější jsou bezoxidační přípravky). Po aplikaci brazilského keratinu se doporučuje nejméně 3 dny vlasy nemýt, nosit sponky, gumičky, čelenky, či jinak svazovat a upravovat (ve vlasech dochází k postupnému doustálení přípravku). V prvních 3 dnech není také vhodné použít tvarující přípravky! Pro celkovou úpravu vlasů není vhodné používat napařovací žehličku, způsobilo by to smytí Keratinu z vlasů! NEDOPORUČUJEME použít brazilský keratin během těhotenství nebo kojení!

Aplikace Brazilského keratinu trvá 1,5 - 3 hodiny, v závislosti na hustotě a délce vlasů. Cena aplikace Brazilského CoCo keratinu se také odvíjí od hustoty a délky vlasů.

Přijímáme objednávky

BRAZILSKÝ KERATIN COCO´S
Krátké vlasy 1 600 Kč
Polodlouhé 2 400 Kč
Dlouhé 3 600 Kč
Extrémně dlouhé nebo husté 4 800 Kč

pro trvalejší výsledek Brazilskeho keratinu, je vhodné si zakoupit šampon a kondicioner.

Ceny jsou závislé na hustotě, délce vlasů a na množství použitého materiálu. Cena je pouze za ošetření (narovnání) vlasů. K ceně přičtěte mytí, střih a další úkony.

Kadeřnictví Iren ví, po čem ženy touží

Najdete nás také na Facebooku